Hakkımızda

Hakkımızda

Metal çatı çözümlerimizle 2005'ten beri hizmetinizdeyiz.

Hem Türkiye’de hem de global arenada inşaat sektöründe öncü olmak, kaliteli projelerin gelişimini hızlandırmak  ve ülke ekonomisine değer katmak vizyonu ile yola çıktık.

Gelişen teknolojiler doğrultusunda güncellediğimiz makine parkurumuz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla kaliteli ve modern projer üretmeye devam ediyoruz.

2005'ten Beri...

Hizmetler

Kenet çatı uygulamaları

Geleneksel veya modern tüm mimariye kolayca adapte olabilen metal çatı kaplama sistemleri

Kaliteli ve modern projelerle

TÜRKİYE'DE
VE DÜNYADA

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel projeler için ünlü markaları, tasarımcıları, mimarları ve en son teknolojileri bir araya getiriyoruz.

Kısaca Misyonumuz Vizyonumuz
2005'ten bu yana...

Son teknoloji makine parkurumuz, yetkin ekibimizle kenet çatı uygulamalarımızın yanı sıra, çatı ve cephe sektöründeki pek çok firmanın da tedarikçisi ve çözüm ortağıyız.

İhtiyaçlar doğrultusunda, sofistike beklentisi olanlara ayrıcalıklı bir yaşam konsepti sunmak.

Türkiye çapındaki bağlantı ve tecrübelerimizle ünlü markaları, tasarımcıları, mimarları ve en son teknolojileri bir araya getirerek çevreye ve doğaya geri dönüşüm imkanı olan; yapılarınıza değer katan, yüksek kalitede projeler geliştirmek ve bunları benzersiz bir anlayış ile hayata geçirmek misyonumuzun vazgeçilmez değerleridir.

Yerelde ve globalde öncü olmak...

Lüks ve kaliteli projelerin gelişimine yön vermek, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine değer katmaktır
Kenet çatı sistemlerinde sahip olduğumuz yeterlilik ve bu teknolojileri kullanabilen uzman kadrolalarımızla beklentileri
Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan firmamız; ürünlerin yurt dışından tedarik edilmesi ve güçlü pazarlama ağı ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktayız.

X